Lijn 110 Geldrop Coevering - Eindhoven Croy
Versie door Huibf (overleg | bijdragen) op 17 jul 2016 om 15:17 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=110 |vervoerder=Hermes |concessie=SRE Eindhoven Stad |stad=Eindhoven |materieel=MAN Lion's City |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=2x...')
Voormalige buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE Eindhoven Stad |
Lijnsoort | Spitsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | MAN Lion's City |
Periode | 14 december 2003 t/m 13 december 2008 |
Voorganger(s) | 110, 14 |
Opvolger(s) | 10, 18 |
Frequenties
| |
Spits | 2x - 4x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 110 was een spitslijn en reed van Geldrop-Oost als sneldienst het station en daarna door als sneldienst via Industrieterrein De Hurk naar Croy.
Het aantal ritten tussen Geldrop en het Station was beperkt.
Route
Halte | ||
Geldrop, Columbusstraat | ||
Geldrop, Witte de Withstraat | ||
Geldrop, Piet Heinstraat | ||
Geldrop, Pieter Nuytsstraat | ||
Geldrop, Admiraal Byrdstraat | ||
Geldrop, Winkelcentrum Coevering | ||
Geldrop, Laan der Vier Heemskinderen | ||
Geldrop, Dendermondebrug | ||
Geldrop, Molen | ||
Geldrop, Aragorn | ||
Geldrop, Schaarland | ||
Geldrop, DAF 3 | ||
Eindhoven, DAF 2 | ||
Eindhoven, Otto Veniusweg | ||
Eindhoven, St. Jozephburch | ||
Eindhoven, Geldropseweg | ||
Eindhoven, Bilderdijklaan | ||
Eindhoven, Stadhuisplein | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Smalle Haven | ||
Eindhoven, 18 Septemberplein | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Keizersgracht | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Grote Berg | ||
Eindhoven, Mecklenburgstraat | ||
Eindhoven, Solmsweg | ||
Eindhoven, Lodewijkstaat | ||
Eindhoven, Ergon/De Hurk | ||
Eindhoven, Rooijakkersstraat | ||
Eindhoven, Ruwenbergpad | ||
Eindhoven, Langendijk | ||
Eindhoven, Croy |