Lijn 109 Apeldoorn Sophiaplein - Eerbeek De Heideroos
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 jul 2018 om 00:11
Voormalige buslijn 109 | |
Vervoerder(s) | Midnet (... - 1999), Connexxion (1999 - ...) |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 109 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/ochtendspits |
Dal | 2x/uur (v.a. 13:15) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 109 reed van Apeldoorn via Loenen naar Eerbeek.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd tussen 07:37 en 09:07 elk halfuur naar Apeldoorn gereden en 's middags werd tussen 13:15 en 15:45 elk halfuur naar Eerbeek gereden.
- In de vakantieperioden werd slechts in de ochtendspits tweemaal naar Apeldoorn gereden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Sophiaplein | ||
Apeldoorn, Welgelegenbrug | ||
Apeldoorn, Wagenmakershoek | ||
Apeldoorn, Glazeniershorst | ||
Apeldoorn, Laan van Maten | ||
Apeldoorn, Imkersdreef | ||
Apeldoorn, Kooikersdreef | ||
Apeldoorn, Ferguutgaarde | ||
Apeldoorn, De Heemgaard | ||
Apeldoorn, Landdrostlaan | ||
Loenen, Reeënbergweg | ||
Loenen, Hoge Bergweg | ||
Loenen, De Vrijenberg | ||
Loenen, Leeuwenbergweg | ||
Loenen, Centrum | ||
Loenen, Bergakkerweg | ||
Loenen, Immosweg | ||
Eerbeek, Harderwijkerweg | ||
Eerbeek, Polweg | ||
Eerbeek, Ringlaan | ||
Eerbeek, Vondellaan | ||
Eerbeek, Offenbachstraat | ||
Eerbeek, Centrum | ||
Eerbeek, Molenstraat | ||
Eerbeek, Loubergweg | ||
Eerbeek, De Zeeuw | ||
Eerbeek, De Heideroos |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Later bij BBA reed deze lijn nog steeds, het eindpunt was echter verlegd naar de Coldenhovenseweg.