Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint-Annaland Dorpsweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 dec 2015 om 09:39
Buslijn 108 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City (G) CNG |
Rijdt sinds | 30 augustus 2015 |
Voorganger(s) | 107, 108 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (ri. Bergen op Zoom) |
Zaterdag | 1x/uur (ri. Bergen op Zoom) |
Zondag | 1x/uur (ri. Bergen op Zoom) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 108 rijdt van Bergen op Zoom via Halsteren, Tholen, Poortvliet, Scherpenisse en Sint Maartensdijk naar Sint Annaland.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één extra rit van Stavenisse naar Sint Maartensdijk en twee extra ritten van Bergen op zoom naar Sint Maartensdijk.
- In de middagspits rijden drie extra ritten van Bergen op Zoom naar Sint Maartensdijk.
- Doordeweeks eindigen de ritten in Sint Annaland en beginnen ze in Stavenisse.
- In de avonduren en het weekend rijdt de bus alleen van Stavenisse naar Bergen op Zoom, zodat in combinatie met lijn 107 een volledige ringlijn over het eiland gevormd wordt.
- In de avonduren en het weekend wordt niet via Tholen Hertenkamp gereden, maar via Oud-Vossemeer. Ook wordt er niet meer gereden via Halsteren Dorpsstraat.
Route
Halte | ||
Bergen op Zoom, Station | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Ravelijn | ||
Bergen op Zoom, Noordsingel | ||
Bergen op Zoom, Burgemeester Stulemeijerlaan | ||
Bergen op Zoom, Halsterseweg | ||
Bergen op Zoom, Burgerhout | ||
Halsteren, Nieuwe Molenweg | ||
Halsteren, Dorpsstraat | ||
Halsteren, Jannelandseweg | ||
Halsteren, Tholenseweg | ||
Halsteren, Slikkenburg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Hertenkamp | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Sint-Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Annaland, Tweede Dijk | ||
Sint Annaland, Dorpsweg (verder als lijn 107) | ||
Stavenisse, Tolweg | ||
↑ | Stavenisse, Poststraat (komt vanaf lijn 107) |
Geschiedenis
Op 30 augustus 2015 werd de dienstregeling van deze lijn weer terug gewijzigd naar de dienstregeling van voor 1 maart 2015. Het eindpunt kwam dus weer te liggen te Sint Annaland.