Lijn 101 Hoogeveen, Station - Schutlanden
Voormalige buslijn 101 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zuidwest Drenthe/Overijssel Noordoost |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hoogeveen |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 5 januari 2008 |
Opvolger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur (tot 21:30 |
Avond (weekend) | reed niet |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 101 reed van station Hoogeveen een lusroute via het Ziekenhuis, Trasselt, Schutlanden en Venesluis.
Route
Halte | ||
↓ | Hoogeveen, Station | |
Hoogeveen, Marisstraat | ||
Hoogeveen, Raadhuisplein | ||
Hoogeveen, Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis | ||
Hoogeveen, Grittenborgch | ||
Hoogeveen, Het Hoge Holt | ||
Hoogeveen, Roggekamp | ||
Hoogeveen, Tiber | ||
Hoogeveen, Cornelis Flokstrapad | ||
Hoogeveen, Kerkboerderij | ||
Hoogeveen, Het Anker | ||
Hoogeveen, De Kiel | ||
Hoogeveen, De Snikke | ||
Hoogeveen, Tweelandenbrug | ||
Hoogeveen, IJssel | ||
Hoogeveen, Salkhof | ||
Hoogeveen, Aletta Jacobshof | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis | ||
Hoogeveen, Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Raadhuisplein | ||
Hoogeveen, Marisstraat | ||
↓ | Hoogeveen, Station |