|
Route
|
|
Periode
|
104
|
Renesse - Brouwersdam - Ouddorp - Goedereede - Stellendam - Hellevoetsluis
|
Streekbus
|
... t/m 31 december 2007
|
133
|
Rotterdam - Numansdorp A29 - Oude-Tonge - Bruinisse - Oosterland - Ouwerkerk - Zierikzee - Serooskerke - Noordwelle - Renesse - Haamstede - Burgh - Westenschouwen - Kamperland - Vrouwenpolder - Serooskerke - Middelburg - Vlissingen
|
Streekbus
|
... t/m 31 december 2007
|
136
|
(Ouddorp - Goedereede -) Stellendam - Dirksland - Middelharnis - Sommelsdijk - Oude-Tonge - Rotterdam
|
Streekbus
|
31 mei 1981 t/m 12 december 2015
|
137
|
Middelharnis: Gemeentehuis - Binnenhof - Vakantiepark Nieuw Zeeland
|
Stadsbus
|
30 mei 1999 t/m 31 december 2007
|
138
|
Nieuwe-Tonge - Herkingen - Dirksland
|
Streekbus
|
2 juni 1996 t/m 31 december 2007
|
161
|
Rotterdam - Heinenoord - Goidschalxoord - Oud-Beijerland
|
Streekbus
|
2 juni 1991 t/m 31 december 2007
|
162
|
Oud-Beijerland: Poortwijk - Centrum
|
Stadsbus
|
... t/m 31 december 2007
|
164
|
Zuid-Beijerland - Numansdorp - Klaaswaal - Westmaas - Mijnsheerenland (- Binnenmaas) - Heinenoord - Rotterdam
|
Streekbus
|
29 mei 1983 t/m 24 januari 2015
|
167
|
Strijen - Maasdam - (Puttershoek -) Heinenoord - Rotterdam
|
Streekbus
|
30 mei 1999 t/m 12 december 2015
|
168
|
Strijen - Cillaarshoek - Maasdam - Puttershoek - Heinenoord - Oud-Beijerland
|
Schoolbus
|
... t/m 31 december 2007
|
169
|
Oud-Beijerland - Klaaswaal - Numansdorp - Willemstad
|
Streekbus
|
2 juni 1991 t/m 12 december 2015
|
176
|
Dordrecht - 's-Gravendeel - Maasdam - Puttershoek - Rotterdam
|
Streekbus
|
... t/m 30 juni 2012
|
260
|
Rotterdam Alexander - Rotterdam Capelsebrug - Rotterdam Zuid - Heinenoord - Oud-Beijerland (← Nieuw-Beijerland ← Goudswaard)
|
Streekbus
|
iig. 2001
|
260
|
Rotterdam Capelsebrug - Rotterdam Lombardijen - Heinenoord - Oud-Beijerland (← Goudswaard)
|
Streekbus
|
... t/m 31 december 2007
|
265
|
Dordrecht - Mookhoek - Strijen - De Klem - Numansdorp
|
Streekbus
|
... t/m 31 december 2007
|
266
|
Dordrecht - 's-Gravendeel - Maasdam - Puttershoek - Heinenoord (- Rotterdam)
|
Streekbus
|
... t/m 31 december 2007
|
267
|
Heinenoord → Barendrecht → Heinenoord
|
Streekbus
|
30 mei 1999 t/m 31 december 2007
|
268
|
's-Gravendeel - Maasdam - Puttershoek - Heinenoord - Oud-Beijerland
|
Schoolbus
|
... t/m 31 december 2007
|
268
|
's-Gravendeel - Maasdam - Puttershoek - Blaaksedijk - Heinenoord - Oud-Beijerland
|
Schoolbus
|
onbekend
|
269
|
Willemstad - Numansdorp - Klaaswaal - Oud-Beijerland
|
Schoolbus
|
... t/m 31 december 2007
|
619
|
Stellendam - Goedereede
|
Belbus
|
onbekend
|
635
|
Ooltgensplaat Weespad - Middelharnis Centrum
|
Belbus
|
onbekend
|
637
|
Middelharnis, Gemeentehuis - Binnenhof
|
Belbus
|
... t/m 31 december 2007
|
638
|
Nieuwe Tonge Wentinkstraat - Dirksland Ziekenhuis
|
Belbus
|
... t/m 31 december 2007
|
665
|
Strijen Julianastraat - Numansdorp Weth. van der Veldenweg
|
Belbus
|
... t/m 31 december 2007
|
667
|
Strijen Julianastraat - Strijensas Kerkplein
|
Belbus
|
... t/m 31 december 2007
|
670
|
Spijkenisse Metro Centrum - Nieuw Beijerland Dorp
|
Belbus
|
... t/m 31 december 2007
|