Categorie:Voormalige lijn 83
Hieronder staan alle bus-, tram- en metrolijnen die vroeger gereden hebben onder lijnnummer 83.
Pagina’s in categorie "Voormalige lijn 83"
Deze categorie bevat de volgende 48 pagina’s, van in totaal 48.
*
8
- Lijn 83 Almelo Centraal Station - Vriezenveen Nieuwe Daarlerveenseweg (2015-2018)
- Lijn 83 Almelo Centrumplein - De Pollen Slothoeve
- Lijn 83 Almelo Centrumplein - Vriezenveen Nieuwe Daarlerveenseweg
- Lijn 83 Almelo Centrumplein - Vriezenveen Nieuwe Daarlerveenseweg (2013)
- Lijn 83 Almelo Centrumplein - Vriezenveen Westerbouwlanden
- Lijn 83 Amersfoort Centraal Station - Veenendaal Station Centrum
- Lijn 83 Amsterdam Busstation Marnixstraat - IJmuiden Bellatrixstraat
- Lijn 83 Amsterdam Marnixstraat - IJmuiden IJmuiderstrand
- Lijn 83 Amsterdam Station Sloterdijk - IJmuiden Bellatrixstraat
- Lijn 83 Assen Autobusstation - Roden Albertsbaan
- Lijn 83 Assen Busstation NS - Roden Busstation
- Lijn 83 Assen Busstation/NS - Groningen Centraal Station
- Lijn 83 Dedemsvaart Julianastraat - Zwolle Station NS
- Lijn 83 Driebergen NS - Veenendaal Raadhuisstraat
- Lijn 83 Gorinchem NS - Werkendam Plein
- Lijn 83 Gorinchem NS - Werkendam Plein (-1990)
- Lijn 83 Gorinchem Ziekenhuis - Werkendam Plein
- Lijn 83 Hoogvliet Metro - Spijkenisse De Akkers
- Lijn 83 Maastricht Markt - Ulestraten Vliek
- Lijn 83 Nijmegen Centraal Station - Belfeld Muldersplein
- Lijn 83 Nijmegen Centraal Station - Tegelen Bejaardencentrum
- Lijn 83 Nijmegen Centraal Station - Venlo Sint Maartens Gasthuis
- Lijn 83 Rotterdam Marconiplein - Spijkenisse Metrostation Centrum
- Lijn 83 Spijkenisse Maaswijk - Rotterdam Marconiplein
- Lijn 83 Utrecht Jaarbeursplein - De Meern Meentweg
- Lijn 83 Utrecht Jaarbeursplein - De Meern Meerndijk (1980)
- Lijn 83 Wageningen Busstation - Ede Station Ede-Wageningen
- Lijn 83 Wageningen Busstation - Ede Veldhuizen
- Lijn 83 Wageningen Busstation - Veenendaal Centrum
- Lijn 83 Wageningen Busstation - Veenendaal Station Centrum
- Lijn 83 Warffum Station NS - Leens Zwembad
- Lijn 83 Zaandam Fluitekruidweg - Koog aan de Zaan Station Koog Bloemwijk
- Lijn 83 Zaandam, Station - Fluitekruidweg
- Lijn 83 Zaandam, Station - Fluitekruidweg (1982-1984)
- Lijn 83 Zaandam, Station - Voorsterbeek
- Lijn 83 Zeist 't Rond - Veenendaal Station Centrum
- Lijn 83 Zutphen Station - Vorden Station
- Lijn 83 Zutphen Station - Warnsveld GGNet
- Lijn 83 Zutphen Station - Warnsveld GGNet (2004-2005)
- Lijn 83 Zutphen, Station - Spittaal
- Lijn 83 Zwolle Busstation/NS - Dedemsvaart Busstation
- Lijn 83 Zwolle Station - Dedemsvaart De Magnolia
- Lijn 83 Zwolle Station - Dedemsvaart Zwiersstraat
- Lijn 83/129 Raamsdonksveer Busstation - Gorinchem NS
- Lijn 83/129 Raamsdonksveer Busstation - Gorinchem Ziekenhuis
- Lijn 83/129 Raamsdonksveer Busstation - Gorinchem Ziekenhuis (1985-1986)