Categorie:Buitenlandse lijn abc
Hieronder staan alle bus-, tram- en metrolijnen die rijden zonder een getal in de lijnaanduiding.
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Buitenlandse lijn abc"
Deze categorie bevat de volgende 76 pagina’s, van in totaal 76.
*
A
- Lijn A Arlon, Rue des Genêts - Hydrion
- Lijn A Belgrade Casernes - Erpent Collège Notre-Dame de la Paix
- Lijn A Düren, Kaiserplatz - Odenthalstraße
- Lijn A Oudenaarde Parking Publiek Bruwaan - Kluisbergen Publiekszone Paterberg
- Lijn A1 Charleroi-Sud - Brussels South Charleroi Airport
- Lijn A2 Fleurus Gare - Brussels South Charleroi Airport
- Lijn A3 Luttre Gare - Brussels South Charleroi Airport
- Lijn ABBA Charleroi Beaux-Arts - Gozée Abbaye d'Aulne
B
- Lijn B Berchem Rotonde Berchem - Kluisbergen Publiekszone Paterberg
- Lijn B Düren, Kaiserplatz - Grüngürtel Schule
- Lijn B Kain Grugeon - Blandain Ancienne Gare
- Lijn BAL Xanten Gymnasium - Alpen Bahnhof
- Lijn BAM Alpen, Grüner Weg - Menzelen-Ost Markt
- Lijn BBM Metelen Sendplatz - Ochtrup Freibad
- Lijn BBO Olfen, Oststraße - Vinnum Volksbank
- Lijn BEM Emmerich, Bahnhof - Gesundheitswohnpark
- Lijn BHB Hamminkeln, Markt - Brünen Berg
- Lijn BHL Hamminkeln Markt - Bocholt Bustreff
- Lijn BHM Hamminkeln Markt - Rees Mehr Ortsmitte
- Lijn BHX Dinslaken Evangelisches Krankenhaus - Drevenack Schürmann
- Lijn BKA Kalkar, Markt - Niedermörmter Kirche
- Lijn BKE Kevelaer, Murmannstraße - Bahnhof
- Lijn BKT Kevelaer, Mittelstraße - Gerberweg
- Lijn BLC Warneton Le Touquet - Houthem Résidence Ma Campagne
- Lijn BLQ Aulnois SNCB - Frameries Place
- Lijn BMS Moers, Sankt-Josef-Krankenhaus - Fichtenstraße
- Lijn BRB Rheinberg, Wallach Schwarzer Weg - Grundschule Orsoy
- Lijn BRUY Charleroi Sud - Marcinelle Sanatorium
- Lijn BSO Xanten Krankenhaus - Sonsbeck Neutorplatz
- Lijn BUE Uedem Markt - Weeze Bahnhof
- Lijn BB Brasschaat, Buitenhof - Jacobuslei
- Lijn BWE Kevelaer, Wetten Schule - Humperdinckstraße
- Lijn BWI Sonsbeck Gaststätte Plooheide - Kevelaer Mühlenring
C
- Lijn C Arlon, Rond-Point du Knappchen - Clinique
- Lijn C Ronse Station - Kluisbergen Publiekszone Paterberg
- Lijn CERI Charleroi Sud - Marcinelle Ecoles des Cerisiers
- Lijn City Mont-Sur-Sambre Dépôt T.E.C. - Charleroi Sud
- Lijn City'O Mons, SNCB - Hyon
- Lijn City'R Mons, SNCB - Brisselot
- Lijn Citybus Düren, Annakirmesplatz - Kaiserplatz