Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Hilversum
|
A
|
Kerkelanden - Zeeheldenkwartier - Centrum - Station - Ziekenhuis
|
|
B
|
Ziekenhuis - Station - Centrum - Noord - Erfgooiers
|
|
C
|
Erfgooiers - Station - Centrum - Vaartweg - Kerkelanden
|
|
Streekdienst
|
1
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Aalsmeer - Rijssenhout - Leimuiden
|
|
2
|
Leimuiden - Oude Wetering - Roelofarendsveen - Rijpwetering - Oude Ade - Leiderdorp - Leiden
|
|
4
|
Alphen aan den Rijn - Rijnsaterwoude - Leimuiden - Kudelstaart - Aalsmeer
|
|
5
|
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Abbenes - De Kaag - Warmond - Oegstgeest - Leiden
|
|
6
|
Woerden - Kamerik - Kockengen - Wilnis - Mijdrecht - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam
|
|
7
|
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - De Kwakel - Nieuwveen (- Zevenhoven) - Nieuwkoop
|
|
8
|
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn
|
|
9
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol
|
|
10
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol
|
|
11
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Aalsmeer - Rijsenhout - Burgerveen - Leimuiden
|
|
12
|
Leimuiden - Oude Wetering - Roelofarendsveen - Rijpwetering - Leiderdorp - Leiden
|
|
13
|
Leimuiden - Oude Wetering - Roelofarendsveen - Rijpwetering - Leiden
|
Spitsbus
|
14
|
Diemen - Amsterdam ZO - Ouderkerk aan de Amstel - Amstelveen - Schiphol
|
|
16
|
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Mijdrecht - Wilnis
|
|
17
|
Loenersloot - Groenlandsekade - Vinkeveen
|
|
18
|
Amsterdam - Amstelveen - Aalsmeer
|
Nachtbus
|
19
|
Amsterdam - Amstelveen - Schiphol (Oost) - Aalsmeer
|
|
20
|
Amsterdam - Amsterdam ZO - Abcoude - Baambrugge - Loenersloot - Nieuwersluis - Breukelen - Maarssen - Utrecht
|
|
21
|
Hilversum - Loosdrecht - Loenen - Loenersloot
|
|
22
|
Hilversum - 's Graveland - Kortenhoef - Vreeland - Loenersloot
|
|
23
|
Hilversum - Loosdrecht - Tienhoven - Westbroek - Utrecht
|
|
24
|
Utrecht - Maarssen - Breukelen
|
|
25
|
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Heemstede - Haarlem
|
|
26
|
Amsterdam - Duivendrecht - Amsterdam ZO - Abcoude
|
|
27
|
Amsterdam - Duivendrecht - Abcoude - Vinkeveen
|
|
28
|
Amsterdam - Duivendrecht - Ouderkerk aan de Amstel - Amstelveen
|
|
29
|
Amsterdam - Ouderkerk aan de Amstel - Nes aan de Amstel - Uithoorn
|
|
30
|
Weesp - Nigtevecht
|
|
31
|
Weesp - Muiden
|
|
32
|
Hilversum - Bussum
|
|
33
|
Hilversum - Bussum
|
|
34
|
Utrecht - Blauwkapel - Maartensdijk - Hilversum - Laren - Blaricum - Huizen - Bussum
|
|
35
|
Hilversum - Laren - Blaricum - Huizen - Bussum
|
|
36
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Muiderberg - Naarden - Bussum - Laren - Eemnes - Baarn
|
|
37
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Huizen - Blaricum - Hilversum
|
|
38
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Laren - Eemnes - Baarn
|
|
39
|
Amsterdam - Duivendrecht - Amsterdam ZO - Driemond - Weesp - Nederhorst den Berg - 's Graveland - Hilversum
|
|
40
|
Utrecht - Vinkeveen - Mijdrecht - Uithoorn - Aalsmeer - Hoofddorp - Heemstede - Haarlem
|
|
41
|
Haarlem - Badhoevedorp - Schiphol - Amstelveen - Amsterdam
|
|
42
|
Haarlem - Badhoevedorp - Schiphol - Amstelveen - Amsterdam
|
|
43
|
Hoofddorp > Vijfhuizen > Boesingheliede > Zwanenburg > Lijnden > Badhoevedorp > Hoofddorp
|
|
44
|
Amsterdam - Sloten - Badhoevedorp - Hoofddorp
|
|
45
|
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Hillegom
|
|
46
|
Haarlem - Vijfhuizen - Hoofddorp
|
|
47
|
Utrecht - Vleuten - Haarzuilens - Kockengen - Breukelen
|
|
48
|
Utrecht - Ouderkerk aan de Amstel - Amstelveen - Amsterdam
|
|
49
|
Amsterdam - Amstelveen
|
GVB
|
50
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Driebergen - Doorn - Leersum - Amerongen - Rhenen - Wageningen - Renkum - Doorwerth - Oosterbeek - Arnhem
|
|
51
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Den Dolder - Lage Vuursche - Hilversum
|
|
52
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Den Dolder - Bilthoven - Maartensdijk
|
|
53
|
Utrecht - Vollenhove - Zeist
|
|
54
|
Utrecht - Zeist
|
|
55
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Soesterberg - Amersfoort
|
|
56
|
Amersfoort - Soesterberg - Zeist - Driebergen - Doorn
|
|
57
|
Utrecht - De Bilt - Bilthoven
|
|
58
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Driebergen - Doorn - Maarn - Woudenberg - Leusden - Amersfoort
|
|
59
|
Amersfoort - Soesterberg - Zeist - Bunnik
|
|
60
|
Utrecht - Bunnik - Odijk - Werkhoven - Cothen - Wijk bij Duurstede
|
WABO
|
61
|
Wijk bij Duurstede - Overlangbroek/Cothen - Neerlangbroek - Doorn
|
WABO
|
62
|
Utrecht - De Uithof - Zeist - Driebergen
|
|
63
|
Utrecht - Maarssenbroek - Maarssen
|
|
64
|
Utrecht - Maarsseveen - Maarssen
|
|
65
|
Amsterdam - Amstelveen
|
CN/GVB
|
66
|
Amsterdam - Amstelveen
|
CN/GVB
|
67
|
Amsterdam - Amstelveen
|
|
69
|
Amsterdam - Sloten - Badhoevedorp
|
GVB/CN
|
70
|
Hilversum - Baarn - Soest - Amersfoort
|
Tensen
|
71
|
Baarn - Soest
|
Tensen
|
73
|
Station Baarn - Diepenbrocklaan
|
Tensen
|
74
|
Baarn -> Bunschoten-Spakenburg -> Baarn
|
Tensen
|
75
|
Amersfoort -> Hoogland -> Bunschoten-Spakenburg -> Hoogland -> Amersfoort
|
Tensen
|
77
|
Utrecht - De Bilt - Soesterberg - Soestduinen - Soest - Soestdijk - Baarn
|
Tensen/CN
|
78
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Austerlitz
|
|
79
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Huis ter Heide - Soesterberg - Amersfoort
|
|
80
|
Amersfoort - Leusden - Woudenberg - Scherpenzeel - Veenendaal - Rhenen - Wageningen - Renkum - Doorwerth - Oosterbeek - Arnhem
|
|
81
|
Utrecht - De Bilt Zeist - Woudenberg - Scherpenzeel - Veenendaal - Rhenen - Wageningen - Renkum - Doorwerth - Oosterbeek - Arnhem
|
|
82
|
Station Ede - Veldhuizen
|
|
83
|
Wageningen - Bennekom - Ede
|
|
84
|
Wageningen - Ede
|
|
85
|
Utrecht - De Bilt - Zeist - Driebergen - Doorn - Leersum - Amerongen - Elst - Veenendaal - Ede
|
|
86
|
Arnhem - Oosterbeek - Wolfheze
|
|
87
|
Veenendaal - De Klomp
|
|
88
|
Arnhem - Oosterbeek - Doorwerth - Heelsum - Renkum - Wageningen-Hoog - Bennekom - Ede
|
t/m 14 oktober
|
88
|
Arnhem - Oosterbeek - Doorwerth - Heelsum - Renkum - Wageningen-Hoog - Bennekom - Ede
|
v.a. 15 oktober
|
95s
|
Schiphol - Haarlem
|
Spitsbus
|
96s
|
Schiphol - Amstelveen - Utrecht
|
Spitsbus
|
97s
|
Alphen aan den Rijn - Leimuiden - Schiphol - Amsterdam
|
Spitsbus
|
98s
|
Arnhem - Oosterbeek - Heelsum - Renkum - Wageningen - Rhenen
|
Spitsbus
|
99s
|
Utrecht - Driebergen - Doorn - Leersum - Amerongen - Elst - Rhenen
|
Spitsbus
|
101
|
Leiden - Hoogmade - Woubrugge - Langeraar - Nieuwveen - Ter Aar - Alphen aan den Rijn
|
|
102
|
Alphen aan den Rijn - Aarlanderveen - Nieuwkoop - Noorden - Zegveld/Kamerik - Woerden
|
|
103
|
Ter Aar - Aarlanderveen - Nieuwkoop
|
|
104
|
Ter Aar - Zevenhoven - Nieuwveen
|
|
Buurtbus
|
BB
|
Lunteren - Ederveen - De Klomp - Veenendaal - Overberg
|
v.a. 10 september
|
BB
|
Uithoorn - De Hoef - Mijdrecht
|
v.a. 10 september
|
BB
|
Lisse - De Kaag (- Abbenes) - Sassenheim
|
v.a. 10 september
|
BB
|
Hoofddorp - Zwaanshoek - Bennebroek - Zwaanshoek - Nieuw Vennep
|
v.a. 10 september
|