|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
17
|
Zwijndrecht: Station (- Walburg) - Ziekenhuis - Heerjansdam - Barendrecht
|
Belbus
|
Arriva
|
4 januari 2009 t/m 30 juni 2012
|
concessie DAV-gebied (2007-2018)
|
17
|
Zwijndrecht: Station - Walburg - Ziekenhuis - Heerjansdam - Barendrecht
|
Streekbus
|
Arriva
|
9 december 2007 t/m 3 januari 2009
|
concessie DAV-gebied (2007-2018)
|
40
|
Rotterdam CS - Rotterdam Oostplein - IJsselmonde - Bolnes - Slikkerveer - Ridderkerk - Rijsoord - Heerjansdam - Barendrecht - Smitshoek - Rotterdam Zuidplein
|
Streekbus
|
Westnederland
|
... t/m 15 september 1984
|
regio Rotterdam
|
140
|
Rotterdam (KZ) - Bolnes - Slikkerveer - Ridderkerk - Rijsoord - Barendrecht - Rotterdam (Z)
|
Streekbus
|
Westnederland (1984 - 1994), ZWN-Groep (1994 - 1995)
|
16 september 1984 t/m 27 mei 1995
|
regio Rotterdam
|
182
|
Rotterdam Zuidplein - Barendrecht Smitshoek - Rhoon Portland - Barendrecht Carnisselande - Barendrecht Station
|
Streekbus
|
Qbuzz (2011 - 2012) RET (2012 - 2014)
|
11 december 2011 t/m 13 december 2014
|
concessie Rotterdam Bus Streek Overig (2009-2012), concessie Bus Rotterdam (2013-2019)
|
183
|
Barendrecht: Station - Rotterdam: Lombardijen - Keizerswaard - Kralingse Zoom
|
Streekbus
|
Qbuzz (2011 - 2012) RET (2012 - 2014)
|
11 december 2011 t/m 13 december 2014
|
concessie Rotterdam Bus Streek Overig (2009-2012), concessie Bus Rotterdam (2013-2019)
|
183
|
Rotterdam Zuidplein - Smitshoek - Barendrecht - Heerjansdam
|
Streekbus
|
Connexxion
|
|
regio Rotterdam
|
184
|
Rotterdam Zuidplein - Rotterdam Lombardijen - Barendrecht Molenvliet - Barendrecht Station
|
Streekbus
|
ZWN-Groep (1995 - 1999), Connexxion (1999 - 2008), Qbuzz (2008 - 2012), RET (2012 - 2014)
|
28 mei 1995 t/m 13 december 2014
|
concessie Rotterdam Bus Streek Overig (2006-2008), concessie Rotterdam Bus Streek Overig (2009-2012), concessie Bus Rotterdam (2013-2019) regio Rotterdam
|
185
|
Rotterdam - Barendrecht
|
Streekbus
|
ZWN-Groep (1997 - 1999), Connexxion (1999 - ...)
|
1 juni 1997 t/m ...
|
regio Rotterdam
|
185
|
Rotterdam (Zuidplein) - Barendrecht - Heerjansdam - Rijsoord - Ridderkerk
|
Streekbus
|
ZWN-Groep
|
28 mei 1995 t/m 31 mei 1997
|
regio Rotterdam
|
186
|
Rotterdam - Smitshoek - Barendrecht
|
Streekbus
|
ZWN-Groep
|
28 mei 1995 t/m 31 mei 1997
|
regio Rotterdam
|
186
|
Rotterdam - Smitshoek - Barendrecht - Heerjansdam - Rijsoord - Ridderkerk
|
Streekbus
|
ZWN-Groep (1997 - 1999), Connexxion (1999 - ...)
|
1 juni 1997 t/m ...
|
regio Rotterdam
|
189
|
Rotterdam Zuidplein - Smitshoek - Barendrecht (- Heerjansdam)
|
Streekbus
|
ZWN-Groep (1997 - 1999), Connexxion (1999 - ...)
|
1 juni 1997 t/m ...
|
regio Rotterdam
|
189
|
Ridderkerk Drievliet - Ridderkerk West - Barendrecht Ziedewij
|
Streekbus
|
Taxi Bakker i.o.v. Qbuzz
|
14 december 2008 t/m 12 december 2009
|
concessie Rotterdam Bus Streek Overig (2009-2012)
|
283
|
Rotterdam: Zuidplein - Rhoon: Portland - Barendrecht: Carnisselande - Vrouwenpolder - Ter Leede - Station
|
Streekbus
|
RET
|
21 augustus t/m 1 oktober 2023
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
517
|
Zwijndrecht Station (- Zwijndrecht Walburg) - Zwijndrecht Ziekenhuis - Heerjansdam - Barendrecht
|
Belbus
|
Arriva
|
11 december 2016 t/m 8 december 2018
|
concessie DAV-gebied (2007-2018)
|
601
|
Ridderkerk West - Ridderkerk Koningsplein - Rijsoord - Barendrecht Station - Barendrecht Gemeentehuis / Rotterdam Maasstad Ziekenhuis
|
Buurtbus
|
RET
|
9 december 2018 t/m 14 december 2019
|
concessie Bus Rotterdam (2013-2019)
|
601
|
Rotterdam Beverwaard - Bolnes - Slikkerveer - Ridderkerk West - Ridderkerk Koningsplein - Rijsoord - Barendrecht Station - Barendrecht Gemeentehuis
|
Buurtbus
|
RET
|
10 maart 2014 t/m 8 december 2018
|
concessie Bus Rotterdam (2013-2019)
|
601
|
Slikkerveer / Ridderkerk West - Ridderkerk Koningsplein - Rijsoord - Barendrecht Station (- Barendrecht Postkantoor)
|
Buurtbus
|
RET
|
15 december 2019 t/m 2 januari 2021
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
603
|
Barendrecht: Station - Centrum - Padedwei - Nieuweland - Vaanpark - Meerwede - Smitshoek - Carnisselande
|
Buurtbus
|
RET
|
2 september 2019 t/m 7 januari 2024
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
604
|
Barendrecht Station - Ziedewijdsebaan - Ter Leede
|
Buurtbus
|
RET
|
2 september 2019 t/m 2 januari 2021
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
608
|
Ridderkerk West - Ridderkerk Koningsplein - Rijsoord - Barendrecht Station
|
Buurtbus
|
RET
|
3 januari 2021 t/m 5 maart 2023
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
610
|
Barendrecht: Station - Ridderkerk: Handelsweg - Waterschap - Cornelisland - Rotterdam: Reyeroord - Keizerswaard
|
Buurtbus
|
RET
|
10 januari 2022 t/m 5 maart 2023
|
concessie Bus Rotterdam (2020-2034)
|
C
|
Barendrecht - Heinenoord
|
Streekbus
|
(Next i.o.v.) Connexxion
|
1 t/m 5 mei 2023 7 augustus t/m 1 september 2023 (ma-vr!)
|
concessie Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2016-2025)
|