|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
2
|
's-Hertogenbosch: Centraal Station - Centrum - De Muntel - De Reit - De Rompert
|
Stadsbus
|
Bravo (Arriva)
|
14 december 2014 t/m 9 december 2017
|
concessie Oost-Brabant (2015-2026)
|
4
|
's-Hertogenbosch: Centraal Station - Centrum - Graafsewijk - De Herven - Rosmalen: West
|
Stadsbus
|
Arriva
|
14 december 2014 t/m 12 december 2015
|
concessie Oost-Brabant (2015-2026)
|
13
|
's-Hertogenbosch: Centraal Station - Centrum - Station Oost - Buitenpepers - De Reit - Rosmalen: De Groot Wielen - Centrum
|
Stadsbus
|
Bravo (Arriva)
|
14 december 2014 t/m 9 december 2017
|
concessie Oost-Brabant (2015-2026)
|
62
|
's-Hertogenbosch: De Kruiskamp - Station - Centrum - De Herven - De Reit - De Rompert
|
Stadsbus
|
BBA (1991 - 2006), Arriva (2007 - 2014)
|
29 september 1991 t/m 13 december 2014
|
concessie Meierij regio Midden-Brabant
|
66
|
's-Hertogenbosch: Centraal Station - Centrum - Graafsewijk - De Herven - Rosmalen
|
Stadsbus
|
Arriva
|
12 december 2010 t/m 13 december 2014
|
concessie Meierij
|
66
|
Vlijmen - 's-Hertogenbosch: W.A. Ziekenhuis - Wolfsdonken - Centraal Station - Centrum - Graafse Wijk - De Herven - Rosmalen: 't Ven - Centrum
|
Stadsbus
|
BBA (1991 - 2006), Arriva (2007 - 2010)
|
29 september 1991 t/m 11 december 2010
|
concessie Meierij regio Midden-Brabant
|
69
|
's-Hertogenbosch: Maasoever - De Reit - De Herven - Centrum - Centraal Station - Vught: Reeburg - De Baarzen
|
Stadsbus
|
BBA (1991 - 2006), Arriva (2007 - ...)
|
29 september 1991 t/m 11 december 2010
|
concessie Meierij regio Midden-Brabant
|
74
|
's-Hertogenbosch: Station - Centrum - De Herven - Rosmalen: Groote Wielen
|
Stadsbus
|
Arriva
|
14 december 2008 t/m 13 december 2014
|
concessie Meierij
|
162
|
('s-Hertogenbosch - Empel - Het Wild -) Maren-Kessel - Lith - Lithoijen - Oss
|
Streekbus
|
Arriva, Van Driel
|
4 mei 2008 t/m 13 december 2014
|
concessie Oost-Brabant (2007-2014)
|
164
|
's-Hertogenbosch - Hedel - Velddriel - Kerkdriel - Rossum
|
Schoolbus
|
BBA
|
iig. 1999/2000
|
regio Midden-Brabant, regio Rivierenland
|
662
|
's-Hertogenbosch - Empel - Maren-Kessel - Lith - Lithoijen - Teeffelen - Oss
|
Schoolbus
|
Bravo (Van Driel i.o.v. Arriva)
|
14 december 2014 t/m 8 december 2018
|
concessie Oost-Brabant (2015-2026)
|
665
|
Dreumel - Heerewaarden - Rossum - Kerkdriel - Velddriel - Hedel - 's-Hertogenbosch
|
Schoolbus
|
Juijn Rossum i.o.v. Arriva
|
14 december 2014 t/m 12 december 2015
|
concessie Achterhoek-Rivierenland
|